Transport odpadów neutralnych i niebezpiecznych

Transport odpadów wymaga odpowiedniego przystosowania floty ciężarówek oraz właściwych pozwoleń na przewóz różnego rodzaju odpadów neutralnych i niebezpiecznych. W LSG zapewniamy pełną, kompleksową obsługę transportu odpadów w kraju i za granicą. Współpracujemy z firmami recyklingowymi oraz transportowymi, z których pomocą możemy zagwarantować bezpieczny transport odpadów z Niemiec, do Niemiec i na terenie całej Europy.

Transport odpadów – o co należy zadbać?

Przygotowując usługę transportu odpadów skupiliśmy się przede wszystkim na znalezieniu odpowiedniej floty pojazdów i sprzętu umożliwiających bezpieczne usuwanie i transport odpadów z dowolnego miejsca w kraju i wielu państw Europy. LSG jest wpisana do bazy BDO (Rejestr podmiotów wprowadzających produkty, produkty w opakowaniach i gospodarujących odpadami) pod numerem 000134068. Wpis ten jest konieczny dla firm gospodarujących odpadami, w tym także firm zajmujących się ich transportem i potwierdza, że posiadamy do tego odpowiednie uprawnienia.

Możemy zapewnić Państwu najlepszą jakość transportu odpadów z wykorzystaniem wyspecjalizowanych środków transportu dostosowanych do wymagań dla określonych odpadów. Na szczególną uwagę przy wyborze firmy obsługującej transport odpadów zasługuje transport odpadów niebezpiecznych, który zgodnie z wymaganiami powinien być realizowany w oparciu o międzynarodową konwencję dotyczącą drogowego przewozu towarów i ładunków niebezpiecznych (ADR). Transport takich towarów, w szczególności międzynarodowy, jest odpowiednio monitorowany od momentu odbioru po dostarczenie odpadów do miejsca składowania, tak by sama procedura transportu oraz odpowiednie zabezpieczenie odpadów nie podlegały żadnym wątpliwościom.

Międzynarodowy transport odpadów – jakie kraje obsługujemy?

Zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów oferta transportu odpadów obejmuje nie tylko transport krajowy, ale i międzynarodowy. Prowadzimy transport międzynarodowy odpadów neutralnych oraz niebezpiecznych ADR z i do:

  • Niemiec,
  • Belgii,
  • Holandii,
  • Szwecji,
  • Włoch,
  • Czech,
  • Węgier,
  • Chorwacji,
  • Austrii,
  • Grecji.
Działamy szybko i sprawnie, zapewniając najwyższe bezpieczeństwo transportu i zachowując niezbędne środki ostrożności przy transportach neutralnych oraz niebezpiecznych ADR.


Rozpocznij współpracę z LSG!

Mamy zróżnicowaną i nowoczesną flotę

posiadającą system monitoringu GPS

Współpracujemy

z doświadczonymi i sprawdzonymi przewoźnikami

Raportujemy

na bieżąco status transportu

Jesteśmy dostępni dla Klientów

24 h na dobę, 7 dni w tygodniu

Odpowiadamy na zapytania

w ciągu 4-6 minut

Oferujemy pełną obsługę

w języku polskim, angielskim i niemieckim