Double Deck

Jak przewieźć więcej palet standardową naczepą?

W LSG dysponujemy naczepami Double Deck renomowanej niemiecki firmy Schmitz Cargobull w wersji Light (waga własna naczepy to tylko 8570kg) ze wzmacnianą podłogą. Na specjalne zamówienie nasze naczepy zostały dodatkowo wyposażone w haki w podłodze umożliwiając dodatkowe zabezpieczenie towaru pasami. Naczepy wyposażone są w pasy mocujące 500daN, narożniki plastikowe oraz maty anty poślizgowe. Nasze naczepy są nie starsze niż 3 lata.


Wymiary
13,6 x 2,46 x 2,65
Ładowność
23 000kg

Nasze naczepy chłodnie z podwójną podłogą (Double Deck) umożliwiają przewóz jednocześnie do 66 szt. niskich palet. System ten przynosi ogromne korzyści i oszczędności przy transporcie lekkich i delikatnych towarów, gdzie istotne jest bezpieczeństwo towaru podczas piętrowania palet.

Wszystkie naczepy są przystosowane do przewozu towarów w temperaturze kontrolowanej – świeżych i mrożonych artykułów spożywczych i innych towarów łatwo psujących się. Dzięki agregatom Thermo King i Carrier jest możliwość utrzymania stałej temperatury ładunku od -25°C do +25°C niezależnie od warunków pogodowych. Standardowo nasze naczepy wyposażone są w termografy, drukarki oraz solidne zabezpieczenia antykradzieżowe. Wszystkie posiadają również ważne certyfikaty ATP wymagane do przewozu szybko psujących się artykułów żywnościowych. Nasze naczepy są nie starsze niż 3 lata.